Rüzgâr Gibi, Kahvaltı Tiffany’de, Baylar Blondes

Rüzgâr Gibi, Kahvaltı Tiffany’de, Baylar Blondes’ı Tercih Et – Gerçekten klasik Hollywood filmlerinde güzelliği çekici bir şey var. Kusursuz ciltler, parlak saç çizgileri ve parlak kırmızı dudaklar asla yaşlanmazlar.

Tarzı, ikonik, tanınabilir ve doğru ürünlerle birlikte yeniden oluşturulması kolay olan Cadılar Bayramı makyajı için mükemmel bir reçete. Tatilin ötesinde, Hollywood’un ikonik güzelliğini tekrar gözden geçirmenin bir başka nedeni var: bir kozmetik şirketi ve saç ve makyaj uzmanlarından oluşan ekip, Hollywood filmlerinin perde arkasında 100 yıl kutluyor. Casablanca’daki Humphrey Bogart için ilk tupiyi yaratan bir peruk yapımcısı George Westmore’dan başlayarak şirket, Gone With the Wind, Blade Runner (1982) ve Rocky gibi filmlerde çalıştı. Şimdi, E’yi ifşa ediyorlar! Haberler bak arkasındaki sırlar.

1939’daki orijinal güzellik

Marka, “Scarlet O’Hara’nın mükemmel kıçını almak için, üst dudakların tam ortasındaki çapraz kapıda kırmızı bir dudak kalemi uygulamak” için 1939’daki orijinal güzellik dökümünden bahsediyor. “Dudak çizgisini dudak dış köşelerinde aynı şeyi yapın Alt dudak üzerinde aynı işlemi uygulayın ancak dudak dolgusunu dolgun hale getirin Şimdi, dudak ve lekeyi doldurmak için bir ruj kullanınız Dudak, bir saydam toz ile bir fırça darbesi ile bir doku ve toz ile örtün ruj yaratmak için alt dudağın ortasına sağdan parlak bir nokta ekleyin. ”

Neyse ki, bugün kullandığımız rujlar çok daha ileri düzeydedir, bu nedenle ayarlamak için yarı saydam toz kullanmak zorunda değilsiniz (özellikle mat formüller ile). Bununla birlikte, eski Hollywood cazibesini kanalize etmeniz gereken adımlar vardır. Makyaj sanatçısı Jared Lipscomb’un yardımıyla adımları ve ürünleri küratörlüğümüze sokduk, böylece daha kolay bir görünüm elde edebilirsiniz. Aşağıdaki E! Ssentials eğitimimizi takip edin!

rs_1453x1816-171011134800-800.Vivienne-Leigh-Gone-With-The-Wind.jl.101117.jpg

siteye git

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s